влевовправо
Топ продаж
-21%
-21%
Харчовий контейнер 500 мл Simax Color S7486/L (Квадратний 15 х 15 х 4.5 cм, пластикова кришка)
- Готово до відправки
- Код: S7486/L
240 ₴
190 ₴
+380 (97) 488-52-26
Адміністраторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Харчовий контейнер 500 мл Simax Color S7486/L (Квадратний 15 х 15 х 4.5 cм, пластикова кришка)
Контейнер Simax виготовлений із жаростійкого ударостійкого скла. Кришка з антибактеріальної пластмаси забезпечить 100% герметичність та надовго збереже свіжість продуктів. Стінки та дно скляного контейнера абсолютно гладкі та не пористі, завдяки чому ємність не вбирає запахи та не змінює смак та запах продуктів. Скляний контейнер Simax міцний, витримує великі перепади температури. Його можна використовувати в духових шафах, мікрохвильових печах, холодильниках, морозильних камерах (без кришки). Підходить для миття у посудомийній машині (без кришки).
Характеристика:
- Вид: Харчовий контейнер
- Матеріал: Скло
- Об'єм: 0,5 л
- Розміри: 15 х 15 х 4.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Скло |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 500 л |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 45 мм |
| Виробник | Simax |
| Країна виробник | Чехія |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
- Ціна: 190 ₴



