влевовправо
Топ продаж
-27%
-27%
Заварник Об'єм 950 мл з боросилікатного скла, кришка та фільтр – із нержавіючої сталі
- Готово до відправки
- Код: AR1995GH
600 ₴
439 ₴
+380 (97) 488-52-26
Адміністраторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Заварник ARDESTO Gemini, 950 мл, AR1995GH
Заварник ARDESTO Gemini виготовлений з боросилікатного скла, кришка та фільтр – із нержавіючої сталі. За висоти 13,5 см і діаметра в найширшому місці 12 см корисний об’єм виробу становить 950 мл. Придатний до миття в посудомийній машині, сумісний із різними видами плит, зокрема електричними, склокерамічними, галогенними й газовими (рекомендовано використання на помірному вогні), і витримує температурні коливання в межах від -20 до +150 °C.
-
Серія - Gemini
-
Тип - Заварник
-
Об'єм, мл - 950
-
Матеріал - Боросилікатне скло, нержавіюча сталь
-
Термостійкість, ° C - від -20 до +150
-
Очищення в посудомийній машині - Так
-
Колір - прозорий
-
Розміри (ШxВxГ), см - 12x13.5x12
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Заварювальний чайник |
| Матеріал | Боросилікатне скло |
| Ситечко | Є |
| Об`єм | 950 мл |
| Колір | Прозорий |
| Висота | 135 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал ручки | скло |
- Ціна: 439 ₴







