влевовправо
Новинка
-10%
-10%
Набір Розбірних Форм Для Торта Круглих (3 Шт.) 21/24/26 Aplus AP-1744
- Готово до відправки
- Код: AP-1744
422 ₴
380 ₴
+380 (97) 488-52-26
Адміністраторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір Розбірних Форм Для Торта Круглих (3 Шт.) 21/24/26 Aplus AP-1744
Характеристики:
Форми виготовлені з міцної сталі і забезпечені надійними затискачами, які утримують дно. Роз'ємна конструкція забезпечує зручне зняття форми з коржів.
Складається з трьох рознімних форм різного діаметра. Відмінно підійде для приготування смачної випічки,
має антипригарне покриття.
Діаметр: 26 см, 24 см, 21 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Кругла |
| Стан | Новий |
| Виробник | Aplus |
| Призначення форми | Для пирога, Для бісквіта, Для лазаньї, Для пасхи/паски |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Конструкція форми | Розбірна |
| Діаметр | 260 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Висота стінок | 65 мм |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Колір | Чорний |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура | 230 град. |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
- Ціна: 380 ₴








