влевовправо
Топ продаж
-10%
-10%
Форми для випічки тортів металеві розємні антипригарні 3 шт (Серце, Круг, Квадрат)
- Готово до відправки
- Код: AP-1280
482 ₴
434 ₴
+380 (97) 488-52-26
Адміністраторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Форми для випічки тортів металеві розємні антипригарні 3 шт (Серце, Круг, Квадрат)
Набір форм для випікання A-Plus з антипригарним покриттям складається з 3 різних форм: квадратна, кругла та форма у вигляді серця.
Виконані з вуглецевої сталі, відрізняються високою міцністю та зносостійкістю. Завдяки антипригарному покриттю та роз'ємним механізмам, випічку легко витягти з форми.
Розміри форм:
-
Серце: 22 см х 6,5 см
-
Кругла: 24 см х 6,5 см
-
Квадратна: 26 см х 26 см х 6,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Фігурна |
| Стан | Новий |
| Виробник | Aplus |
| Призначення форми | Для пирога, Для бісквіта, Для лазаньї, Для пасхи/паски |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Конструкція форми | Розбірна |
| Діаметр | 220 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота стінок | 65 мм |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Колір | Чорний |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура | 230 град. |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
- Ціна: 434 ₴


