Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня праска MAGIO MG-549 (1100Вт)
Симпатична дорожня праска MAGIO MG-549 допоможе упорядкувати одяг у будь-якій подорожі. Він оснащений 1.4-метровим шнуром. Модель MG-549 має підошву з кераміки, в якій передбачені дрібні отвори для виходу пари, що сприяє розгладжуванню складок на одязі з будь-яких типів тканин. Цей пристрій підходить як для горизонтального, так і для вертикального відпарювання.
-
Підошва-керамічна
-
Постійна подача пара-15 г/хв
-
Об'єм резервуару для вод-75 мл
-
Тип-Дорожній
-
Довжина шнура-1.4 м
-
Комплект поставки- Праска, Інструкція, Гарантійний талон
-
Особливості- Індикатор увімкнення/вимкнення нагрівального елемента
-
Потужність, Вт-1100
-
Габарити (ВхШхГ) - 8.3 х 18.5 х 8.8 см
-
Габарити упаковки (ВхШхГ) - 9.6 x 21.6 x 12.2 см
-
Вага-0.8 кг
-
Оснащення-Система "Крапля-Стоп"
-
Вага в упаковці - 1.05 кг
-
Матеріал підошви-кераміка
-
РежимиВертикальне відпарювання, Паровий удар, Постійна пара
-
Напилення підошви - Кераміка (металокераміка)
-
Подача пари, г/хв-15
-
Країна реєстрації бренду-Україна
-
Гарантія - 12 місяців офіційної гарантії від виробника
-
Країна-виробник товару- Китай
-
Колір виробу-Білий/фіолетовий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Тип | Дорожній |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Постійна подача пара | Так |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Швидкість подачі пари | 15 г/хв |
| Матеріал підошви праски | кераміка |
| Функція автовідключення | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Фіолетовий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Складна ручка | Так |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Паровий носик | Так |
| Бездротова технологія | Ні |
| Жолобок для гудзиків | Ні |
| Насадка для делікатних тканин | Ні |
| Функція розбризкування | Так |
| Суха прасування | Так |
| Функція самоочищення | Так |
| Захист від накипу | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Об'єм резервуара для води | 0.75 л |
| Довжина мережевого шнура | 1.4 м |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 830 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Глибина | 880 мм |
| Вага | 0.8 кг |
- Ціна: 842 ₴





