влевовправо
Топ продаж
-10%
-10%
Відпарювач First Austria FA-5647-2
- Готово до відправки
- Код: FA-5647-2
1 703 ₴
1 532 ₴
+380 (97) 488-52-26
Адміністраторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відпарювач First Austria FA-5647-2
Завдяки своїм компактним розмірам зручний відпарювач від First Austria є ідеальним супутником у дорозі та подорожах. Будь то блузки, костюми чи штори, з прасувальним пристроєм потужністю 1400 Вт ви можете легко та швидко розгладити всі тканини та текстиль однією рукою. Прасувальна поверхня з кераміки плавно ковзає по бавовні, поліестеру, вовні та шовку без ризику опіку. Знімний резервуар для води легко наповнюється та має ємність 320 мл, тому у вас завжди достатньо води для потужного парового удару. Гаряча пара також усуває запахи з одягу та помітно освіжає його. Відпарювач має комбіновану щітку або насадки для щіток, які підходять для різних тканин
-
Підошва- Кераміка
-
Паровий удар, г/хв- 25
-
Об'єм резервуара для води- 320 мл
-
Тип- Відпарювач
-
Довжина шнура- 1.9 м
-
Потужність, Вт- 1400
-
Габарити (ВхШхГ)- 27.5 х 10.5 х 13.5 см
-
Габарити упаковки (ВхШхГ)- 28 х 11 х 14 см
-
Вага- 0.87 кг
-
Оснащення- Накладка для делікатних тканин
-
Вага в упаковці- 1 кг
-
Матеріал підошви- Кераміка
-
Режими- Вертикальне відпарювання- Паровий удар- Постійна пара
-
Подавання пари, г/хв- 25
-
Напилювання підошви- Кераміка (металокераміка)
-
Країна-виробник товару- Китай
-
Країна реєстрації бренду- Австрія
-
Гарантія- 12 місяців офіційної гарантії від виробника
-
Колір виробу- Білий/сірий/блакитний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Час нагріву до утворення пари | 1 хв |
| Продуктивність пари | 25 г/хв |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.9 м |
| Матеріал парового прасування | нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Вага | 0.87 кг |
- Ціна: 1 532 ₴






