влевовправо
Топ продаж
-30%
-30%
Форма для запікання з кришкою ARDESTO BLACK MARS AR2415BG (1.5+0.3 л)
- Готово до відправки
- Код: AR2415BG
520 ₴
364 ₴
+380 (97) 488-52-26
Адміністраторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Форма для запікання з кришкою ARDESTO BLACK MARS AR2415BG (1.5+0.3 л)
Форма для запікання з кришкою ARDESTO серії BLACK MARS виготовлена з термостійкого боросилікатного скла. Об’єм складає 1.5+0.3 л. Підходить для очищення в посудомийній машині.
Технічні характеристики:
-
Серія - BLACK MARS
-
Тип - Форма для запікання
-
Призначення - Універсальне
-
Об’єм, л - 1.5 + 0.3
-
Розміри (ШxВxГ), мм - 206x99x206
-
Матеріал - Боросилікатне скло
-
Колір - Прозорий
-
Форма - Кругла
-
Максимальна температура нагріву +400°С
-
Очищення в посудомийній машині - Так
-
Країна виробник - Китай
-
Гарантія - 1 місяць
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Кількість осередків | 1 шт. |
| Тип форми | Кругла |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Призначення форми | Для хліба, Для лазаньї, Для птиці, Для м'яса, Для риби, Для пирога |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Колір | Прозорий |
| Загальний об`єм форми | 1.5 мл |
| Довжина | 206 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Висота стінок | 99 мм |
| Матеріал | Жаростійке скло |
| Ширина | 206 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура | -40 град. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Максимальна температура | 400 град. |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
- Ціна: 364 ₴



