влевовправо
Новинка
-25%
-25%
Форма для запікання ARDESTO ARDESTO BLACK MARS AR2401BG (1.6 л)
- Готово до відправки
- Код: AR2401BG
300 ₴
225 ₴
+380 (97) 488-52-26
Адміністраторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Форма для запікання ARDESTO ARDESTO BLACK MARS AR2401BG (1.6 л)
Форма для запікання ARDESTO серії BLACK MARS виготовлена з термостійкого боросилікатного скла. Об’єм складає 1.6 л. Підходить для очищення в посудомийній машині.
Технічні характеристики:
-
Серія- BLACK MARS
-
Тип- Форма для запікання
-
Призначення- Універсальне
-
Об’єм, л- 1.6
-
Розміри (ШxВxГ), мм- 230x60x200
-
Матеріал- Боросилікатне скло
-
Колір- Прозорий
-
Форма- Овальна
-
Максимальна температура нагріву- +400°С
-
Очищення в посудомийній машині- Так
-
Країна виробник- Китай
-
Гарантія- 1 місяць
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Овальна |
| Стан | Новий |
| Виробник | Ardesto |
| Призначення форми | Для хліба, Для лазаньї, Для птиці, Для м'яса, Для риби, Для пирога |
| Матеріал | Жаростійке скло |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота стінок | 60 мм |
| Загальний об`єм форми | 1.6 мл |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Колір | Прозорий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість осередків | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура | 400 град. |
| Мінімальна температура | -40 град. |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
- Ціна: 225 ₴



