Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір ємностей для вершків та соусів ARDESTO (100 мл, 2 шт) AR2603CS
Тип
-
набір ємностей для вершків і соусів
-
Матеріал стекло/термостійкість: -20…+150°C дерево
-
Об`єм 100 мл
-
Розміри 6 x 5.2 см (діаметр та висота)
Додатково:
-
Основний колір- прозорий
-
Використання в посудомийній машині
-
Країна виробництва Китай
Параметри пакування:
-
Ширина 70 мм
-
Висота 60 мм
-
Довжина 180 мм
-
Вага 0.16 кг
-
Об'єм 0.0008 м3
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 100 мл |
| Ширина | 60 мм |
| Виробник | Ardesto |
| Колір | Прозорий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Діаметр | 6 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Кришка | Немає |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Висота | 5.2 мм |
| Ложечка | немає |
| Матеріал | Скло |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип посуду | Соусник |
- Ціна: 480 ₴






