влевовправо
Топ продаж
-25%
-25%
Сковорідка Ardesto Black Mars Avior (24 см) AR0720BS
- Готово до відправки
- Код: AR0720BS
1 400 ₴
1 050 ₴
+380 (97) 488-52-26
Адміністраторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сковорідка Ardesto Black Mars Avior (24 см) AR0720BS
Виготовлена з нержавіючої сталі, сковорода має протипригарне покриття чорного кольору. З огляду на використані для виробництва матеріали, виріб легкий у догляді, навіть можна мити в посудомийній машині. Діаметр моделі становить 24 см. За висоти 4,8 см сковорода має однакову товщину стінок і дна – 2,5 мм. Вирізняється широкою сумісністю: сковорідка придатна до використання на газових, галогенних, склокерамічних, індукційних та електричних плитах.
Технічні характеристики:
-
Серія- Black Mars Avior
-
Тип- Сковорода
-
Матеріал- Нержавіюча сталь, алюміній
-
Матеріал ручки- Нержавіюча сталь
-
Антипригарне покриття- Discover by PFLUON
-
Очищення в посудомийній машині- Так
-
Колір- Сірий
-
Діаметр, см- 24
-
Глибина, см- 4.8
-
Товщина стінок, мм- 2.5
-
Товщина дна, мм- 2.5
-
Сумісність з плитами- Газові, електричні, склокерамічні, галогенні, індукційні
-
Комплект- Сковорода
-
Країна виробник- Китай
-
Гарантія- 1 місяць
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Кришка | Немає |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Антипригарне покриття | Є |
| Країна виробник | Китай |
| Висота стінок | 4.8 см |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Верхній діаметр посуду | 24 (см) |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Форма | Кругла |
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Виробник | Ardesto |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Матеріал ручок | Нержавіюча сталь |
| Знімна ручка | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Товщина стінки | 2.5 мм |
| Багатошарове дно | Ні |
| Зливний носик | Ні |
| Колір | Сірий |
| Кришка з отвором для виходу пари | Ні |
| Використання в духовці | Ні |
| Товщина дна | 2.5 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
- Ціна: 1 050 ₴







