влевовправо
Топ продаж
-27%
-27%
Сковорідка ARDESTO Gemini Gourmet AR1930FGG (30 см)
- Готово до відправки
- Код: AR1930FGG
1 020 ₴
745 ₴
+380 (97) 488-52-26
Адміністраторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сковорідка ARDESTO Gemini Gourmet AR1930FGG (30 см)
Алюмінієва сковорода чорного кольору з антипригарним покриттям та термостійкою ергономічною ручкою. Сковорода Gemini Gourmet сумісна з усіма видами плит – газовими, електричними, галогенними, склокерамічними та індукційними.
Технічні характеристики:
-
Серія- Gemini Gourmet
-
Тип- Сковорода
-
Матеріал- Алюміній
-
Матеріал ручки- Бакелит із Soft-touch покриттям
-
Антипригарне покриття- Так
-
Очищення в посудомийній машині- Ні
-
Колір- Чорний
-
Діаметр, 30см
-
Товщина стінок, 4мм
-
Товщина дна, 2.2мм
-
Сумісність з плитами- Газові, електричні, склокерамічні, галогенні, індукційні
-
Комплект- Сковорода
-
Країна виробник- Китай
-
Гарантія- 1 місяць
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Товщина стінки | 4 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Використання в духовці | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Товщина дна | 2.2 мм |
| Багатошарове дно | Ні |
| Зливний носик | Ні |
| Кришка з отвором для виходу пари | Ні |
| Основні | |
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Туреччина |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Матеріал | Алюміній |
| Форма | Кругла |
| Кришка | Немає |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Антипригарне покриття | Є |
| Верхній діаметр посуду | 30 (см) |
| Висота стінок | 4 см |
| Знімна ручка | Ні |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Підходить для індукційних плит | Ні |
| Стан | Новий |
- Ціна: 745 ₴




