Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Праска Magio MG-133
Парова праска оснащений високоякісної керамічної підошвою, яка забезпечує легку і комфортну прасування. Потужність Magio МG-133 становить 2400 Вт.
У цій моделі реалізована функція «Антикапля», система самоочищення. Для більш якісного поводження з білизною і одягом, Magio МG-133 може здійснювати постійну подачу пари, паровий удар, вертикальне відпарювання або розбризкувати воду. Для роботи з різними типами тканини, передбачено 5 різних режимів.
Під час нагрівання праски до заданої температури, функція «Антикапля» запобігає протікання води через отвори для виходу пари в підошві праски.
Розпилювач можна використовувати як під час прасування з парою, так і при сухому гладінні для сильно зім'ятих або важко разглаживаемых тканин.
Регулярне очищення праски від накипу дозволяє зберегти більш тривалу подачу пари і підвищує ефективність прасування. В цьому допомагає система самоочищення, яка призначена за допомогою потужної струменя пари виштовхнути з праски весь накопичився в ньому сварок і накип.
-
– Потужність: 2400 Вт
-
– Резервуар для води: 300 мл
-
– Керамічна підошва
-
– Автоматичне відключення
-
– Постійна подача пари - до 25 г/хв
-
– Паровий удар-до 110 г/хв
-
– Система самоочищення від накипу
-
– Функція "Антикрапля"
-
– Функція "Спрей"
-
– Паровий удар
-
– Вертикальне відпарювання
-
– Індикатор включення / вимикання нагрівального елементу
-
– Шарова кріплення шнура
-
– Мірний стакан в комплекті
-
– Тип управління - механічний
-
– Індикація рівня води
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Тип | Побутової |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Постійна подача пара | Так |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Швидкість подачі пари | 25 г/хв |
| Паровий удар | 110 г/хв |
| Матеріал підошви праски | кераміка |
| Функція автовідключення | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Складна ручка | Ні |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Паровий носик | Так |
| Бездротова технологія | Ні |
| Жолобок для гудзиків | Так |
| Функція розбризкування | Так |
| Суха прасування | Так |
| Функція самоочищення | Так |
| Захист від накипу | Ні |
| Протикраплинна система | Так |
| Об'єм резервуара для води | 0.3 л |
| Збільшена воронка для заливання води | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.6 м |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Мірний стакан | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 145 мм |
| Ширина | 280 мм |
- Ціна: 1 386 ₴






