влевовправо
Новинка
-10%
-10%
Каструля з кришкою Bohmann BH-2428-MBR (5.5 л, 28 см)
- Готово до відправки
- Код: BH-2428-MBR
1 693 ₴
1 524 ₴
+380 (97) 488-52-26
Адміністраторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каструля з кришкою Bohmann BH-2428-MBR 5.5 л 28 см
Гранітне покриття - це досить новий варіант кухонного начиння. Незважаючи на те, що поширився він не так давно, вже встиг зайняти своє заслужене місце в рядах товарів для приготування їжі. Багато фахівців в один голос стверджують, що в недалекому майбутньому з гранітним покриттям витіснять тефлоновое. Вони володіють самим твердим і стійким до подряпин днищем, що і забезпечують довговічне і практичне використання.
Міцна каструля Bohmann BH 2428 MRB вилита з пресованого алюмінію. І покрита гранітним напиленням. Це дозволить готувати страви з мінімальною кількістю жиру. Вона має систему Turbo індукції. Завдяки цьому, місткість в ній швидко стає гарячим. Можливість приготування їжі в печі (без кришки) при температурі від 20 до 220 ° С. Потрійний шар напилення граніту, робить каструлю надзвичайно стійким до подряпин. На ній можливо готувати смачні і здорові страви, які не втрачають соковитості і поживні цінностей. Підходить для всіх типів плит: газові, електричні, керамічні, галогенні і індукційні.
Характеристики:
-
Тип: Каструля
-
Матеріал: Алюміній
-
Діаметр каструлі: 28 см
-
Обсяг каструлі: 5.5 л
-
Висота каструлі без кришки: 9.5 (см)
-
Тип дна: Багатошарове
-
Антипригарне покриття: Так
-
Зовнішнє покриття: мармур
-
Внутрішнє покриття: мармур
-
Кришка: жаропрочное скло
-
Ручка: Силікон
-
Колір чорний
-
Спосіб кріплення ручок: Литі (суцільнолиті)
-
Кришка з отвором для виходу пари: Так
-
Підходить для миття в посудомийній машині: Так
-
Бренд: Bohmann
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bohmann |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Алюміній |
| Діаметр каструлі | 28 см |
| Висота каструлі без кришки | 9.5 см |
| Тип дна | Багатошарове |
| Зовнішнє покриття | мармур |
| Внутрішнє покриття | мармур |
| Кришка | жаростійке скло |
| Ручка | Силікон |
| Мірна шкала | Ні |
| Колір | Чорний |
| Тип плити | Електрична, Склокерамічна, Індукційна, Газова |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 5.5 л |
| Додаткові характеристики | |
| Антипригарне покриття | Так |
| Діаметр під кришку | 24 см |
| Потовщене дно | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Литі (суцільнолиті) |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм каструлі | 5.5 л |
- Ціна: 1 524 ₴






