Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Утюг RIC65-C Ultra Glide Plus
Живлення — 220-240 В, 50 Гц. Потужність 2400 Вт, Матеріал підошви: нанекерамік Розміри підошви: 236мм*125мм. Резервуар для води 380 мл. Режим сухого/парового прасування. Режим вертикального відпарювання. Паровий удар 140g/хв. Функція самоочищення. Система капля-стоп. Система захисту від накипу. Автовимкнення. Довжина шнура 1,9 м. Колір: чорний.
Стильний дизайн, виготовлений за новими стандартами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Паровий удар | 140 г/хв |
| Функція автовідключення | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Складна ручка | Ні |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Жолобок для гудзиків | Так |
| Насадка для делікатних тканин | Ні |
| Функція розбризкування | Так |
| Суха прасування | Так |
| Функція самоочищення | Так |
| Захист від накипу | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Об'єм резервуара для води | 0.29 л |
| Збільшена воронка для заливання води | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.9 м |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Мірний стакан | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.96 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Бордовий |
| Тип | Праска з парою |
| Матеріал підошви праски | Nano-Ceramic |
- Ціна: 1 359 ₴





