влевовправо
Топ продаж
-10%
-10%
Сковорода MR-1201-26
- Готово до відправки
- Код: MR-1201-26
778 ₴
700 ₴
+380 (97) 488-52-26
Адміністраторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сковорода MR-1201-26
-
Внутрішнє антипригарне покриття Granite
-
Розмір: діаметр 26 см, висота 7 см
-
Ручка бакелітова soft-touch
-
Високоякісний алюміній
-
Простота та зручність у використанні та догляді
-
Сучасний ергономічний дизайн
Новий дизайн, неймовірно зручна у використанні, якість оцінить кожна господиня.
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Сковорода глибока |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Алюміній |
| Форма | Кругла |
| Верхній діаметр посуду | 26 (см) |
| Висота стінок | 6 см |
| Знімна ручка | Ні |
| Антипригарне покриття | Граніт |
| Кришка | Немає |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Виробник | Maestro |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Так |
| Товщина дна | 4.5 мм |
| Товщина стінки | 3 мм |
| Зливний носик | Ні |
| Колір | Сірий |
| Використання в духовці | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
- Ціна: 700 ₴




