влевовправо
Топ продаж
-25%
-25%
Сковорода WOK 28 см Ardesto Gemini Gourmet Anzio AR1928WF
- Готово до відправки
- Код: AR1928WF
1 300 ₴
975 ₴
+380 (97) 488-52-26
Адміністраторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сковорода WOK 28 см Ardesto Gemini Gourmet Anzio AR1928WF
Сковорода WOK серії Gemini Gourmet Anzio виготовлена з кованого алюмінію в чорному кольорі. У серії посуду Gemini Gourmet використовується мармурове антипригарне покриття. Ручка виготовлена з бакеліту з Soft-touch покриттям. Сковорода сумісна з усіма типами плит, включно з індукційною.
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Товщина стінки | 2.8 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Використання в духовці | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Товщина дна | 2.8 мм |
| Багатошарове дно | Так |
| Зливний носик | Ні |
| Основні | |
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Туреччина |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Матеріал | Алюміній |
| Форма | Кругла |
| Кришка | Немає |
| Тип посуду | Сковорода Вок (Wok) |
| Антипригарне покриття | Мармур |
| Верхній діаметр посуду | 28 (см) |
| Висота стінок | 8.5 см |
| Знімна ручка | Ні |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Стан | Новий |
- Ціна: 975 ₴




