Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термочашка Ardesto To Go 450 мл AR2645SMR
Термочашка на 450 мл з вакуумною технологією зберігання температури — до 8 годин для гарячих напоїв, і 12 годин для холодних. Зовнішня металева частина пофарбована в червоний колір з матовою текстурою. Для зручності передбачено силіконове покриття під долоню. Внутрішня частина виконана з нержавіючої сталі 18/10. Нековзна основа запобігає перекидання, а пластикова кришка отримала силіконову прокладку і відкидну кришку.
-
Технічні характеристики:
-
Серія- To Go
-
Тип- Термочашка
-
Об’єм, - 450мл
-
Висота,20 см
-
Нижній діаметр, 6.86.8см
-
Матеріал корпуса- Нержавіюча сталь з силіконовими вставками
-
Матеріал колби- Нержавіюча сталь 18/10
-
Тривалість збереження тепла, 8год
-
Тривалість збереження холоду,12 год
-
Колір- Червоний
-
Очищення в посудомийній машині- Так
-
Країна виробник- Китай
-
Гарантія- 1 місяць
-
Розміри упаковки (ШxВxГ), см- 9x20x8
-
Вага упаковки, кг- 0.37
-
Об'єм упаковки, м3- 0.0014


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Об`єм | 450 мл |
| Країна виробник | Китай |
| Кришка | Кришка з поїлкою |
| Колір | Червоний |
| Ручка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Час збереження тепла | 8 годин |
| Час збереження холоду | 12 годин |
| Матеріал зовнішньої стінки | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Верхній діаметр | 80 мм |
| Нижній діаметр | 68 мм |
- Ціна: 560 ₴







