влевовправо
Топ продаж
-30%
-30%
Френч-прес 600 мл Ardesto Black Mars AR0706FP
- Готово до відправки
- Код: AR0706FP
650 ₴
455 ₴
+380 (97) 488-52-26
Адміністраторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Френч-прес 600 мл Ardesto Black Mars AR0706FP
Френч-прес серії Black Mars для приготування гарячих і холодних напоїв. Обсяг становить 600 мл Корпус чайника виготовлений з нержавіючої сталі, знімна колба з боросилікатного скла, фільтр з нержавіючої сталі, а ручка з пластику. Підходить для очищення в посудомийній машині.
-
Серія - Black Mars
-
Тип - Френч-прес
-
Об`єм - 600ммл
-
Матеріал - Боросилікатне скло, нержавіюча сталь, пластик
-
Термостійкість - Від -20 до +230°C
-
Очищення в посудомийній машині - Так
-
Колір - Прозорий
-
Розміри (ШxВxГ), см - 14x17.5x9.5
-
Вага - 390 г
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Френч-прес |
| Матеріал | Скло |
| Прес-фільтр | Є |
| Ситечко | Немає |
| Об`єм | 600 мл |
| Колір | Прозорий |
| Висота | 175 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь |
- Ціна: 455 ₴




