влевовправо
Топ продаж
-30%
-30%
Сковорода гриль 28 см Ardesto Gemini AR1928GG
- Готово до відправки
- Код: AR1928GG
80 527 ₴
56 369 ₴
+380 (97) 488-52-26
Адміністраторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сковорода гриль 28 см Ardesto Gemini AR1928GG
Алюмінієва сковорода гриль серії Gemini з мармуровим антипригарним покриттям і термостійкої бакелітовою ручкою з Soft-touch покриттям. Сковорода сумісна з усіма видами плит, включаючи індукційну.
Технічні характеристики:
-
Серія- Gemini
-
Тип- Сковорода
-
Матеріал- Алюміній
-
Матеріал ручки- Бакелит із Soft-touch покриттям
-
Антипригарне покриття- Мармурове
-
Очищення в посудомийній машині- Ні
-
Колір- Чорний
-
Глибина, см- 4
-
Діаметр, см- 28
-
Товщина стінок, мм- 2.8
-
Товщина дна, мм- 4
-
Сумісність з плитами- Газові, електричні, склокерамічні, галогенні, індукційні
-
Комплект- Сковорода
-
Країна виробник- Китай
-
Гарантія- 1 місяць

| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Вага | 0.99 кг |
| Колір | Чорний |
| Товщина стінки | 2.8 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Використання в духовці | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Товщина дна | 4 мм |
| Багатошарове дно | Так |
| Зливний носик | Ні |
| Основні | |
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Матеріал | Алюміній |
| Форма | Квадратна |
| Кришка | Немає |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Тип посуду | Сковорода-гриль |
| Антипригарне покриття | Мармур |
| Верхній діаметр посуду | 28 (см) |
| Висота стінок | 4 см |
| Знімна ручка | Ні |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Стан | Новий |
- Ціна: 56 369 ₴



