влевовправо
Топ продаж
-27%
-27%
Сковорода для млинців 26 см з мармуровим антипригарним покриттям сумісна з усіма видами плит
- Готово до відправки
- Код: AR1926GBP
880 ₴
645 ₴
+380 (97) 488-52-26
Адміністраторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сковорода для млинців Ardesto Gemini Gourmet 26 см AR1926GBP
Алюмінієва сковорода чорного кольору для млинців з антипригарним покриттям і термостійкої бакелітовою ручкою. Сковорода Gemini Gourmet AR1926GBР сумісна з усіма видами плит— газовими, електричними, галогенними, склокерамічних і індукційними.
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Сковорода для млинців |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Алюміній |
| Форма | Кругла |
| Верхній діаметр посуду | 26 (см) |
| Висота стінок | 2 см |
| Знімна ручка | Ні |
| Антипригарне покриття | Мармур |
| Кришка | Немає |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Туреччина |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Так |
| Товщина дна | 2.8 мм |
| Товщина стінки | 4 мм |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 645 ₴





