влевовправо
Топ продаж
-10%
-10%
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка для стриження волосся 10 Вт Monte MT-5051
Машинка для стриження волосся Monte MT-5051 — допоможе вам швидко та якісно робити стриження навіть для дуже жорсткого волосся. Завдяки легкості та компактності ця модель дуже зручна у використанні. Ергономічна форма дає змогу контролювати кожен рух приладу, забезпечуючи повний комфорт під час стриження. Довгий шнур живлення не заважає під час стриження, що важливо для створення якісної зачіски.
- Призначення: для стриження
- Сфера застосування: голова
- Потужність: 10 Вт
- Джерело живлення: акумулятор
- Рівень захисту від води: IPX7
- Насадки: 4 шт (3 мм, 6 мм, 9 мм, 12 мм)
- Аксесуари в комплекті: база для підзаряджання, щіточка
- Світловий індикатор
- Час заряджання: 8 год
- Час роботи: 60 хв
- Колір: чорний
- Виробник: Monte
Комплектація:
- 4 насадки: 3 мм, 6 мм, 9 мм, 12 мм
- Олія
- Щіточка для чищення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Monte |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість насадок | 4 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тример для окантовки | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Кераміка |
| Ширина леза | 46 мм |
| Керамічне покриття | Ні |
| Гіпоалергенні покриття | Ні |
| Самозагострювальні леза | Ні |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Насадка для філіровки | Ні |
| Бритвене насадка | Ні |
| Насадка-тример для носа і вух | Ні |
| Насадка-тример для тіла | Ні |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Час заряду акумулятора | 8 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Дорожній футляр | Ні |
| Вага | 0.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 801 ₴



