влевовправо
Топ продаж
-25%
-25%
ЗАВАРНИК 1000 МЛ ARDESTO GEMINI AR3010GB
- Готово до відправки
- Код: AR3010GB
500 ₴
375 ₴
+380 (97) 488-52-26
Адміністраторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЗАВАРНИК ARDESTO GEMINI AR3010GB
Заварник серії Midori для приготування гарячих напоїв. Об'єм складає 1000 мл. Колба виготовлена з боросилікатного скла, а кришка з бамбука. Підходить для очищення в посудомийній машині.
-
Технічні характеристики:
-
Серія- Midori
-
Тип- Заварник
-
Об`єм, мл- 1000
-
Матеріал- Боросилікатне скло, бамбук
-
Термостійкість, °C- Від -20 до +230
-
Очищення в посудомийній машині- Так
-
Колір- Прозорий
-
Розміри (ШxВxГ), см- 20x13x14
-
Вага, г- 700
-
Країна виробник- Китай
-
Гарантія- 1 місяць

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Об`єм | 1000 мл |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Боросилікатне скло |
| Колір | Прозорий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип посуду | Заварювальний чайник |
| Ситечко | Є |
- Ціна: 375 ₴



