Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Праска ROTEX RIC70-C Plus Ultra Glide
-
Захист від накипу
-
Крапля-стоп
-
Регулювання потужності
-
Автовідключення
-
Потужність, Вт - 2600
-
Покриття - Nano-Ceramic
-
Система самоочищення
-
Колір - Біло-блакитний
-
Вага, кг - 1.66
-
Вертикальне відпарювання
-
Довжина шнура, м - 1.9
-
Об'єм резервуару для води, мл - 450
-
Паровий удар, г/хв - 145
-
Розміри підошви, мм - 242*130
Праска нового покоління, виконаний за новими стандартами, стильний дизайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Тип | Побутової |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Паровий удар | 145 г/хв |
| Функція автовідключення | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Складна ручка | Ні |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Жолобок для гудзиків | Так |
| Насадка для делікатних тканин | Ні |
| Функція розбризкування | Так |
| Суха прасування | Так |
| Функція самоочищення | Так |
| Захист від накипу | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Об'єм резервуара для води | 0.45 л |
| Збільшена воронка для заливання води | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.9 м |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Мірний стакан | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.96 кг |
- Ціна: 1 412 ₴






