Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Праска ROTEX RIC40-C Ultra Glide
- Захист від накипу
- Капля-стоп
- Регулювання потужності
- Потужність, Вт — 2400
- Покриття — Nano-Ceramic
- Система самоочищення
- Вага, кг — 0.96
- Вертикальне відпарювання
- Довжина шнура, м — 1.9
- Об'єм резервуара для води, мл — 380
- Паровий удар, г/хв — 135
- Розміри підошви, мм — 231*117
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Паровий удар | 135 г/хв |
| Функція автовідключення | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Складна ручка | Ні |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Жолобок для гудзиків | Так |
| Насадка для делікатних тканин | Ні |
| Функція розбризкування | Так |
| Суха прасування | Так |
| Функція самоочищення | Так |
| Захист від накипу | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Об'єм резервуара для води | 0.38 л |
| Збільшена воронка для заливання води | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.9 м |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Мірний стакан | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.96 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Праска з парою |
| Матеріал підошви праски | Nano-Ceramic |
- Ціна: 956 ₴






