Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Утюг ROTEX RIC42-C Ultra Glide
-
Захист від накипу
-
Капля-стоп
-
Регулювання потужності
-
Потужність, Вт — 2400
-
Покриття — Nano-Ceramic
-
Система самоочищення
-
Колір — Біло-синій
-
Вага, кг — 1.1
-
Вертикальне відпарювання
-
Довжина шнура, м — 1.9
-
Об'єм резервуара для води, мл — 270
-
Паровий удар, г/хв — 135
-
Розміри підошви, мм — 245*123
Ця модель виконана за новими стандартами, легка у використанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Паровий удар | 135 г/хв |
| Функція автовідключення | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Складна ручка | Ні |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Жолобок для гудзиків | Так |
| Насадка для делікатних тканин | Ні |
| Функція розбризкування | Так |
| Суха прасування | Так |
| Функція самоочищення | Так |
| Захист від накипу | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Об'єм резервуара для води | 0.27 л |
| Збільшена воронка для заливання води | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.9 м |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Мірний стакан | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Білий, Синій |
| Тип | Праска з парою |
| Матеріал підошви праски | Nano-Ceramic |
- Ціна: 957 ₴






