Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хлібниця Maestro MR-1771-S
Функціональність, дизайн і відповідність стандартам якості гарантують вам надійність і зручність у користуванні. Хлібниці Маестро відрізняється дизайном, матеріалами і конфігурацією, але об'єднує їх ідеальну якість, ергономічні форми та унікальний стиль. У виробництві хлібниць використовують тільки екологічно чисті матеріали, такі, як дерево, нержавіюча сталь. Конструкція кожної з хлібниць розроблена з метою максимально довго залишати ваш хліб свіжим і охороняти його від вологи, яка на кухні завжди в достатній кількості.
- Ергономічний дизайн
- Металічний корпус
- Екологічно чисті матеріали
- Якість і функціональність
- Розмір:30 x 20 x 15,7 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Хлібниця |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Тип кришки | Відкидна |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 15.7 см |
| Колір | Бежевий |
| Вентиляційні отвори | Так |
| Виробник | Maestro |
- Ціна: 733 ₴








