Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Хлібниця Maestro MR-1771
Функціональність, дизайн і відповідність стандартам якості гарантують Вам надійність і зручність у використанні. Хлібниці від Маестро відрізняються дизайном, матеріалами і конфігурацією, але об'єднує їх бездоганна якість, ергономічні форми і унікальний стиль. У виготовленні хлібниць використовуються тільки екологічно чисті матеріали, такі як дерево, харчова нержавіюча сталь. Конструкція кожної з хлібниць розроблена з метою максимально довго залишати ваш хліб свіжим і оберігати його від вологи, яка на кухні завжди в достатній кількості.
- Ергономічний дизайн
- Металевий корпус
- Екологічно чисті матеріали
- Якість та функціональність
- Розмір:42×24,8×16,5 см

| Основні | |
|---|---|
| Тип | Хлібниця |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Тип кришки | Відкидна |
| Довжина | 24.8 см |
| Ширина | 42 см |
| Висота | 16.5 см |
| Колір | Бежевий |
| Вентиляційні отвори | Так |
| Виробник | Maestro |
- Ціна: 1 113 ₴






