Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Праска парова Aurora AU-3153 / 2400 Вт
- Потужна парова праска AU-3153 із сучасним ергономічним дизайном.
- Керамічне покриття підошви допомагає зробити процес легшим завдяки своїй гладкій поверхні.
- Подавання постійної пари 15 г/хв пом'якшує одяг для полегшення прасування.
- Потужний паровий удар 110 г/хв дає змогу позбутися складок складки складки складки складки складки складки складки.
- Вертикальна пара дає змогу надати гарного й акуратного вигляду речам, шторам і костюмам, що висять.
- Система захисту від накипу та функція самоочищення запобігають проблемам з очищенням підошви та сприяють збільшенню терміну експлуатації праски.
- Система "антикрапля" допомагає уникнути небажаних крапель на вашому одязі.
- Ємнісний резервуар для води 380 мл забезпечує тривалий процес прасування без особливих зусиль.
- Вузький носик праски дає змогу розгладити найбільш важкодоступні місця.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aurora |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Швидкість подачі пари | 15 г/хв |
| Паровий удар | 110 г/хв |
| Постійна подача пара | Так |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Матеріал підошви праски | кераміка |
| Функція автовідключення | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | З парогенератором |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Складна ручка | Ні |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Паровий носик | Так |
| Бездротова технологія | Ні |
| Жолобок для гудзиків | Так |
| Функція розбризкування | Так |
| Суха прасування | Так |
| Функція самоочищення | Так |
| Захист від накипу | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Об'єм резервуара для води | 0.38 л |
| Збільшена воронка для заливання води | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.6 м |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Мірний стакан | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 145 мм |
| Ширина | 280 мм |
- Ціна: 950 ₴









