
Стильна металева хлібниця Maestro MR-1677-CU-BL — ідеальне зберігання свіжого хліба, 34,5×25×16,5 см, чорна
- Немає в наявності
- Код: MR-1677-CU-BL
939 ₴
Хлібниця Maestro MR-1677-CU-BL — це поєднання функціональності, стильного дизайну та високих стандартів якості. Вона стане незамінним помічником на вашій кухні, забезпечуючи зручність у використанні та надійне зберігання хлібобулочних виробів.
Хлібниця має плавно рухому кришку, яка легко відкривається і щільно закривається. Завдяки герметичному закриттю вона зберігає свіжість хліба, запобігає проникненню сторонніх запахів і впливу зовнішніх факторів.
🔹 Розмір: 34,5 × 25 × 16,5 см
🔹 Матеріал корпусу: метал
🔹 Ергономічний дизайн
🔹 Екологічно чисті матеріали
🔹 Якість та функціональність
✅ Стильна, якісна та зручна — хлібниця Maestro MR-1677-CU-BL стане гармонійним доповненням до інтер’єру будь-якої кухні та допоможе зберегти ваші хлібні вироби свіжими надовго.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Хлібниця |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Тип кришки | Відкидна |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 34.5 см |
| Висота | 16.5 см |
| Колір | Чорний |
| Вентиляційні отвори | Так |
| Виробник | Maestro |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 939 ₴







